Jakuzi Modelleri

Jakuziye ben sağlık havuzu diyorum. Çünkü jakuzilerin içinde ki sistem suyu doldurduğunuz da iç mekanizmaları sayesinde yoğun su + hava püskürterek resmen vücudunuza masaj yapıyor. Böylelikle bütün vücut gerginliğini, stresi atıyorsunuz.

Özellikle otellerde Jakuzi kullanırken temizliğe dikkat etmeye özen gösteriniz. Jakuziyi temizlemenin en kolay yolu; Suyu doldurup köpük ekleyin ve jakuziyi BOŞ çalıştırın. Bir süre sonra suyu boşaltın. Zamanınız varsa bunu 2 defa tekrarlayın.   Böylelikle su boruları içerisinde sizden önce giren kişiden kalan pislikler gidecektir. 

Jakuzi Modelleri

Son birkaç yıldır evlerdeki duşa kabinler sökülmeye ve yerine jakuziler döşenmeye başlandı. İşte bu esnada her evinize döşetilen adına jakuzi dedikleri teknenin jakuzi olamayabileceğini, sıradan bir küvet sisteminin jakuzi adı altında satılmak istenebilir. Bu ayrıntıya dikkat etmek gerekiyor. Jakuzi alırken jakuzinin motor ve jet özelliklerine dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda açılan delikler sağlam mı kontrol etmeyi de unutmamak gerekiyor. Zira jakuzi en az bir motor ile su ve hava püskürterek çalışan bir sistemdir ve bu motorla ve jetler genel itibariyle 0.50 hp, 0.75 hp, 1 hp ve 5-6 jetten oluşuyor. Bu detaylara dikkat ederseniz, jakuziniz kurulduktan sonra durmadan arıza veren jakuziden çok süzgeci andıran bir jakuzi ile karşılaşmamış olursunuz. Aldığınız ve kurdurduğunuz jakuziyi personellere doldurmalarını ve sızıntı yapıp yapmadığını kontrol etmeleri gerektiğini hatırlatmayı unutmayın.

Son derece konforlu ve faydalı bir sistem olan jakuzi fiyatları ise meraklıları için gayet uygun fiyatlarda seyrediyor. Ortalama 5000 dolar ile 10000 bin dolar arasından fiyatları mevcuttur.

Jakuzi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir