Dekorasyon Fikirleri

Bebek Beşikleri

Bebek odası eşyası içerisinde en çok gerekli ve olması gereken ürün bebek beşikleridir. Bebekler uyuyarak büyüdüğü için en iyi şekilde gelişmesini sağlamak için konforlu uzun ömürlü kullanımı rahat kolay ve sağlıklı beşikler tercih edilir. Hem bebekleri mutlu edecek hem de sizi sevindirecek. İster beşik isterseniz oturabilir koltuk isterseniz yatak olarak kullanabilirsiniz. 0 yaş gurubunda 12… Devamını Oku »

Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon dekorasyon fikirleri ile salonunuz eskisinden daha şık ve gösterişli olacak. Dekorasyon Fikirleri Duvar Kâğıdı Uygulayın Birbirine Zıt Objeler Kullanın Kırmızıdan Kaçın Mavi Tonlarını Kullanın Farklı Tarzlar yaratın Salon koltuk yerleştirme örnekleri

Banyo Fayans Modelleri

Banyo Tuvalet Modelleri Bu son resimdeki banyo tuvalet ve lavabo örneği oldukça şık görünüyor. Fiyat konusunda açıkcası uçuk rakamlardır diye tahmin ediyorum 🙂 Banyo Tuvalet Fayans Modelleri

Ev Boyama Fikirleri

Ev Boyama Fikirleri Bulunduğunuz mekanın mimari yapısı da son derece önem taşır. Ortamdaki bazı detayların dikkat çekmesi göze hitap eden bir ayrıntı olabilir. Bunların farkına vararak farklı detaylar yaratabilirsiniz. Bir bordür ya da duvar kağıdı kullanmanız pencere pervazlarını duvara göre biraz daha açık tonlarda boyayarak onu ön plana çıkarmanız işinize yarayabilir. Sizlere, cıvıl cıvıl bir… Devamını Oku »

Pierre Cardin Halı

Pierre Cardin Halı ve Yolluk Firmalar yeni modellerini yılın modasına göre piyasaya sürmeye başladılar. Modaya göre değil de kendi modasını oluşturan kalitesinden ödün vermeyen pierre cardinin halı modellerinden bazı örnekleri sizlerle paylaştık. Daha önceki yazılarımızdan kaşmir halı modellerine de ulaşabilirsiniz.

Kitaplık Modelleri

Bir kaç gün önce hayalimdeki kitaplık tasarımlarımı yaptırmayı isterim. Oldukça janjanlı bir kitaplık tasarımı istiyordum. Fiyat 1350.00€… 3500tl. En iyisi biraz daha beklemek 🙂 İlginç Kitaplik Modelleri Kitaplik Modelleri İkea Kitaplık Tekzen Kitaplık modellerinde ikea’mı? koçtaş mı? tekzen mi ? karar sizin. Fiyatlar mağazaların hazırladıkları kampanyalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Size en yakın mağazadan güncel fiyatlar… Devamını Oku »

Bahçeli Ev Modelleri

Bir zamanlar müstakil evde otururken, hep apartman da daha rahat edeceğimi düşünürdüm. Oysa ki ne kadar yanıldığımı bahçeli evimizi müteahhite verip apartman yaptırdıktan sonra anlamıştım 🙂 Bahçeli Ev Modelleri ve Çizimler Sizce bu bahçeli ev modellerinden en güzeli hangisi ?

Prefabrik Ev

Prefabrik evlerin dayanıklığı konusunda kimsenin kuşkusu yok, prefabrik ev fiyatları da evin büyüklüğüne çok katlı olmasına ve yalıtım özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Prefabrik Evler Prefabrik evlerin çok kısa bir zamanda müşteriye teslim edilmesi de tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Prefabrik ev fiyatlarına gelince ortalama 50 m2 bir prebarik ev 50-90 bin dolar civarındadır. Prefabrik… Devamını Oku »