Deri Koltuk

Der koltuk takımlarının en büyük özelliği kolay temizlenebilir, silinebilir olmasıdır. Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri Koltuk Takımları Eve gelince ofisi anımsatsa da, yinede deri koltuk takımı modellerini seviyorum 😉

Modern Koltuk Takımı

Sizin için beğendiğimiz bir kaç modeli paylaşalım. Modern Koltuk Takımı Modern Koltuk Örtüsü

Köşe Koltuk Takımı

Köşe koltuk takımı ile ev dekorasyonunuzu mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Aşağıda ki köşe koltuk takımları en çok beğenilen modellerdir. Bu koltuk takımlarında ki en önemli unsurlardan bir kaçı genişlik ve rahatlık. Köşe Koltuk Takımları ikea, istikbal, bellona gibi öncü markaların en çok beğenilen köşe koltuk takımı modelleri;

Salon Takımı

İpek mobilya salon takımları konumuzda bir kaç örnek salon takımı modeli paylaşacağız. Öncelikle en çok beğenilen salon takımlarını eklemek istiyorum. Bu salon takımının yanı sıra, İpek Mobilya’da renk sınırı olmadığını kanıtlayan bir kaç salon resimleri daha ekleyelim. Bu beyaz salon takımı da fena değil 😉 şimdilik salon takımları bölümümüzde İpek Mobilya’dan bu örnekleri paylaştık. Yeni modeller… Devamını Oku »

İstikbal Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri Evlerinde şıklığı arayanlar için, ev dekorasyonu ürünlerinin en ince işlenmiş, rahatlığın ve konforun adresi olan İstikbal mağazalarında İstikbal köşe takımları modellerini bulabilirsiniz. İstikbal köşe takımı modelleri yalnızca sizler için değil misafirlerinizin de rahat edebileceği ortamlar yaratarak, evinizin kapısını misafirlerinize rahatça açabileceksiniz. istikbal Mobilya Grande Köşe Takımı Modern olarak tasarlanmış İstikbal köşe… Devamını Oku »

Çekyat Fiyatları

Çekyat fiyatları çoğu kez insanların aklını karıştırmaya yetiyor. Şöyle ki çekyat sektöründe bir çok üretici firma bulunuyor. İstikbal, Bellona, Mondi, ikea’nın ürünleri vb. Bu üreticiler hemen hemen aynı özelliklerdeki çekyatları farklı fiyatlara satışa sunabiliyor. Bu anlamda çekyat alacaksanız mutlaka fiyata değil kaliteye bakmalısınız. Bir çekyat alırsınız bir yıl içinde dökülür gider, diğer bir tane alırsınız… Devamını Oku »