Kapı Boyama

Kapı Boyama Boyama örnekler resimlerdeki gibidir. Kapı boyama ücretleri kapı adetine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle 10 adet kapıya kadar Vernik = 250 TL Boya = 405 TL  şeklinde ücretleri bulunmaktadır. Boyamayı kendiniz yapacaksanız; Özellikle belirtmek isteriz, kapı boyama boyası en iyisinden ve boyama işini yapan usta (yani siz) gayet becerikli olmanız gerekmektedir. Çünkü zahmetli, el… Devamını Oku »

Koyu Renk Mutfak Dolabı Modelleri

Koyu renkli mutfaklar günümüzde en çok büyük mutfaklarda tercih edilmekte. Büyük mutfaklarda koyu tonlar mutfağı zengin gösterir. Açık renkli mutfaklar genellikle dar ve küçük mutfaklarda çoğunlukla tercih edilir. Büyük mutfak sahipleri mutfaklarını ankastre ürünlerle donatırsa, ankastre ürünler mutfaklarını daha da zengin gösterecektir .Her yeni mutfak güzel bir mutfak anlamına gelmez önemli olan şık güzel tasarımlar yaratmaktır.… Devamını Oku »

Ahşap Dolap Boyama

Ahşap dolap boyama oldukça kolaydır, önemli olan boyanacak alanın kuru ve temiz olmasına özen gösterilmelidir. İlk olarak astar sürüp 12 saat bekliyoruz astarı hobi marketlerinden temin edebilirsiniz 12 saat bekledikten sonra su zımparasıyla zımparalıyoruz gözenekleri yok etmek için daha sonra 2ci kat astarı atıp bi 12 saat daha bekliyoruz astardan sonra hobi marketten temin etmiş… Devamını Oku »