Kapı Boyama

Kapı Boyama Boyama örnekler resimlerdeki gibidir. Kapı boyama ücretleri kapı adetine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle 10 adet kapıya kadar Vernik = 250 TL Boya = 405 TL  şeklinde ücretleri bulunmaktadır. Boyamayı kendiniz yapacaksanız; Özellikle belirtmek isteriz, kapı boyama boyası en iyisinden ve boyama işini yapan usta (yani siz) gayet becerikli olmanız gerekmektedir. Çünkü zahmetli, el… Devamını Oku »

Kapı Camı Desenleri

Son günlerde genel olarak dekorasyon konularında yazıyorum. Şimdi de kapı cam desenleri hakkında bir kaç örnek paylaşacağım. Cam işleme: Camın doğal özelliği korunarak üzerine istenilen desenlerin işlenmesi tercihe göre boya işlemlerinin yapılmasıdır. Cam yüzeyine yapılan desenler istenilirse iki camın arasına işlenerek lamine sistemi ile birlikte bırakılarak lamek cam haline getirilerek desenlerin uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır. Kapı… Devamını Oku »

Çam Kapı Modelleri

Çam ağacı kalitesi tartışılmaz, uzun ömürlü mobilya veya ahşap kapılar düşünüldüğünde mutlaka çam ağacı tercih edilmelidir. Çam kapı fiyatları ise normal çelik kapı fiyatlarına göre çok daha fazladır. Fiyat fazlalığının nedeni çam ağacı biraz daha el emeği şeklinde yapılır ve bu da ekstra işçi ve zaman maliyeti demektir. Çam Ağacı Özellikleri ÇAM Kozalaklılar takımının Çamgiller… Devamını Oku »