Tv Ünitesi

Son yıllarda LCD ve plazma televizyonların evlerin merkezi haline gelmesiyle birlikte mobilya firmalarının koleksiyonlarında LCD ve plazma tv ünitesi sistemleri özel bir yer tutmaya başladı.

BEYAZ TV ÜNİTESİ

İSTİKBAL TV ÜNİTESİ

İKEA TV ÜNİTESİ

LCD veya plazma televizyonlarla birlikte ev dekorasyonunda yeni bir dönem başladı. Geniş ve ince ekran yapısıyla salonların başköşesine yerleşen bu televizyonlar, artık ev dekorasyonunun da odak noktası ve mobilya firmalarının koleksiyonlarının vazgeçilmez parçası konumunda bulunuyor.

Modern, renkli, klasik, detaylı, geniş, dar, uzun, sade ya da çok detaylı TV üniteleri, LCD ve plazma televizyonları ev dekorasyonuyla bütünleştirirken, fonksiyonellikleriyle de dikkat çekiyor. Mobilya tasarımcıları LCD ve plazma ünitelerini tasarlarken, teknolojinin hayatımıza soktuğu ve modern hayatın “olmazsa olmazı” DVD, CD gibi unsurları da gözeterek tasarlıyorlar. Böylelikle bir televizyon ünitesi satın aldığınızda yer kaplayan DVD koleksiyonundan, çevresini kablo çölüne çeviren elektronik eşyalardan estetik bir çözümle kurtulmanız ve DVD, CD koleksiyonlarınızın boy gösterdiği çok özel teşhir alanları yaratmanız mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir