Kınalıada Pansiyon Fiyatları

Kınalıada istanbul’a en yakın ve en kirli adalardan biridir. Öncelikle yaz aylarında yoğun bir kitleye hitap eden kınalı ada günümüzde polülerliğini yitirmiş durumda olda büyük şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyenlerin tercihi. Kınalıada’nın bir ucundan diğer ucuna 20 25 dakika da geçebilirsiniz. Her adada olduğu gibi kınalıada’da fayton YOKTUR. Bunun yerine adada dolaşmak en iyi seçeneğiniz bisiklet.

cpkn.net okurları için bu konumuzda kınalıada hakkında yazmak istedik. Kınalıada’da iskele karşısındaki ikiz Sirakyan evleri, adanın mimari özellik ve güzellikteki tek yapısı. Sol taraf balıkçı barınağı ve çay bahçelerine uzanıyor. Sağ tarafta ise plaj var. Kınalıada’nın arkasına geçmek için en pratik yol doğru karşıya geçmek, tepeyi tırmanmak ve Hıristo Manastırı’nın bulunduğu yeşil çayırı aşıp Ayazma Plajı’na inmek.

Kınalıada

Kısında plaj için en uygun alanda Ayazma plajı yer alıyor. Adanın kıyısında plaja uygun yer olarak ayazma’dan daha iyi bir yer maalesef yoktur.

Kınalıada Ulaşım
Kınalıada’ya ulaşmanın en kolay yolu, Sirkeci ve Bostancı’dan kalkan şehir hatları vapurlarına binmek.

KINALIADA Otel ve Pansiyon Fiyatları

Kınalıada otel, motel ve pansiyon fiyatları 25–50 TL arası. Otel fiyatları ise 40 Lira ile 150 lira arası değişmektedir. (2011) Fiyatları yükselten en büyük etken tatil sezonudur. (Temmuz ve Ağustos ayları)
NOT: Genelde kınalı adada otel yerine en çok pansiyonlar tercih ediliyor.

Reklam amaçlı olmaması için, kınalıada oteller ve pansiyonları sitemizde yazmıyacağız. Bu konuda anlayışınız için teşekkürler.

Kınalıada Pansiyon ve Otel Fiyatları ile ilgili güncel bilgileri otel ve pansiyon sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kınalıada Pansiyon Fiyatları” 7 Yorum Yapılmış

 1. Nejla

  28 temmuz cuma günü bir gece konaklama ne kadardır bilgileriniz için teşekkür ederim şimdiden.

  Cevapla
 2. ilhan

  24 Ağustos cumartesi günü eş’im ile kınalı adaya gitmek ,denize girmek ve 1 gece kalmak istiyoruz…Kalabileceğimiz pansiyon isim ve telefonlaını bildirme imkanınız olabilirse sevinirim..
  Sevgilerimle..

  Cevapla
 3. faik

  selam ben 1 geceliğine kız arkadaşımla gelmek istiyorum yarın için bana ulaşabilir misiniz?

  Cevapla
 4. mustafa

  merhaba ben kız arkadaşımla gelip 1 gün kalıp tekrar dönmek istiyorum pansiyon baktım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 5. inan savaş turan

  iyi günler bız de bu hafta sonu gıtmek ıstıyoruz.buyuk adanın fıyatları bıze fala geldi.kınalıadanın uygun olduğunu okudum forumlarda.ama ınternette pansıyonlarına rastlayamadım .bu konuda yardım edebılır mısınız?

  Cevapla
 6. şengülçetinkaya

  merhabalar lütfen iletişim numaranızı alabilirmiyim bayramda 3 gün bu çok uygun fiyat tan yararlanmak isterim tşkler 0539 ….. benim numaram 🙂

  Cevapla
 7. semih

  S.a ben kiz arkadsimla kınalı adada bi gece geçirmek istiyoruz piknik yapıp gezcez ama gece orda kalmak istiyoruz ve pansiyon olarak bole 70 80 liralık gecelegi pansiyon düşünüyoruz kınalı adada mevcutmudur pansiyon cevabinizi bekliyrm….

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir