Enez Pansiyon Ücretleri

Enez pansiyon ücretleri, Enez’de konaklama çok ekonomik olduğu için bir çok tatilci tarafından tercih edilir ve Edirne Bölgesi tatil zamanı cennete dönüşür. Turizm denildiğinde önce konfor sonra tatile gideceğiniz bölgenin fiyatlarının uygun olması gerekir. Biz bu konumuzda, Edirne’nin en çok tercih edilen pansiyonu olan Balcı Apart hakkında bilgi vermek istedik. Ayrıca bu pansiyonun fiyatları da diğer pansiyon fiyatlarına göre oldukça ekonomiktir.

Enez Balcı Apart Pansiyon
1998 yılından beri hizmet veren Edirne’nin en önemli tatil merkezlerinden biridir. Pansiyon, hem konfor hem de fiyatları yönünden tercih edilmektedir.

Ballıca Apart Pansiyon’da; 21 apart daire ve lüks villalar şeklinde konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Enez pansiyonlarının genel özelliği, evinizdeki rahatlığı sizlere aratmaz. Pansiyonda bütün mutfak gereçleri bulunur. Sadece özel eşyalarınızı yanınıza almanız yeterlidir. Ayrıca 24 saat sıcak su, televizyon, oturma odası, lüks eşyaları ile size en iyi tatil fırsatını sunar. Fiyatlarının ekonomik olmasının yanı sıra plaja uzaklığı 100 metredir (Başka hiçbir tatil bölgesinde plaja bu mesafede apart pansiyon bulamazsınız.)

Enez Balcı apart pansiyon fiyatları 30-150 TL arasında değişiklik göstermektedir. (Edirne/Enez pansiyon fiyatları genel olarak 30-250 TL arasında değişiklik gösterir. Zaman zaman Edirne bölgesinin apart pansiyonlarından bahsedeceğiz.) Pansiyonun güncel fiyatları hakkında 0284 8214425 ve 0284 8214494 numaralı hatlarından ayrıca bilgi alabilirsiniz.

Enez Pansiyon Fiyatları konumuzdan daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir