Mersin Pansiyon Fiyatları

Mersin Abat Pansiyon

Mersin abat pansiyon oda

Pansiyon 8 katlı olup 18 oda ve 5 daire ve 2 suit apart daireden oluşmaktadır. Nezih ve seçkin mönüleriyle Hizmeti size ilke edinen kadrosuyla , şark köşesinin nostaljik atmosferinde kahvenizi mutlu bir şekilde yudumlayacak, kendinizi adeta evinizde hissedeceksiniz. Mersin Abat Pansiyon Fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir, doluluk durumu ve pansiyon fiyatları için otel ile iletişime geçiniz:
Akdeniz Mah. Silif ke Cad. No:212 Erdemli / Mersin
Tel: (0 324) 515 25 89 – GSM : 0 543 602 03 45

Bahar Pansiyon Mersin / Silifke

Mersin bahar pansiyon

Bahar pansiyon, Akkum’un sahile en yakın pansiyonlarindan biri olup sahille iç içedir. Gerek sahile yakınlığıyla gerekse de güvenilir ve temiz ortamiyla bahar pansiyon oldukça gözdedir. Kisacası ailenizle vaya sevdiklerinizle birlikte güzel bir tatil yapmak için her türlü uygun koşullar hazırlanmıştır.
Akkum / Silifke / Mersin – Tel: 0324 7233181

Otel ve pansiyon fiyatları konumuzun tamamında geçerli olan uyarıyı bu konuda da yapmak istiyoruz. Tatil sezonuna göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Mersin pansiyon fiyatları hakkında bilgi almaç için ilgili pansiyonun iletişim numarasından bağlantı kurarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Mersin tüm otel ve pansiyonlar hakkında en güncel bilgilere Mersin sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir