Nil Erkoçlar (Rüzgar Erkoçlar)

26 yaşındaki ünlü oyuncu Nil ERKOÇLAR (yeni adıyla Rüzgar ERKOÇLAR) cinsiyet değiştirme ameliyat ile erkek oldu.

Meslektaşları Rüzgar ‘a destek verdi.

– Berna Laçin: Kızımı oynamıştı Nil, artık adı Rüzgar.
– Ahu Sungur: Hiçbir ruhun esaret altına alınamayacağının, bedende hapsedilemeyeceğinin kanıtıdır.
– Şahin Irmak: Güzelliğine yazık etmişsin 🙁
– Fulya Zenginer: İnşallah 26 yıllık yalnızlığı ve mutsuzluğu biter artık.

Ameliyatla cinsiyet değiştirip erkek olan oyuncu Rüzgar (Nil) Erkoçlar yakında askerlik şubesine çağrılacak. Eğer Nil pardon Rüzgar ‘Askere gitmeye uygun değilim’ derse doktor Rüzgar ‘a askeri hastaneye gönderecek gerekli muayenesinden sonra duruma göre askerliğe alınacak ya da çürük raporu verilecek. Eğer asker olsa dahi askeriye içerisinde kadınsı davranışlar sergilediğinde yine askeri hastaneye sevkinin ardından çürük raporu verilerek askerlikten men edilecek.

Çelişkili durumlar sözkonusu. Ancak insanın içindeki gerçek cinsiyeti ortaya çıkartıp bunu gerçek manada uygulaması büyük bir medeni cesaret ieter (özellikle de bu şekilde ünlü ve güzel bir bayan için için çok zor bir karar olduğunu tahmin etmekteyim.)

Nil ERKOÇLAR (Rüzgar ERKOÇLAR) ‘ın ESKİ VE YENİ RESİMLERİ

İçinde bir erkek olduğunu sanatçı 5 – 6 yaşlarında anladığını, kadın kıyafetleri bile giyerken utandığını, her zaman erkekler ile birlikte oyunlar oynayarak büyüdüğünü, mesleği gereği kendisine yakınlaşan erkeklerden utandığını, midesinin bulandığını… kesin karar verdikten sonra 6-8 ay hormon tedavisinin ardından erkek olabilmek için cinsiyet değiştirme ameliyatının onaylandığını ve ameliyat sonrasında artık Rüzgar ERKOÇLAR olduğunu ifade etmiştir.

Ünlü sanatçı Rüzgar ERKOÇLAR ‘ı medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir