Gökçeada Anı Apart

Gökçeada tatil serverler için vazgeçilmez yerlerden biridir. Hal böyle olunca Gökçeada’da birçok pansiyon bulunmaktadır. cpkn.net yönetimi olarak tatil serverler için gökçeada pansiyonları hakkında birkaç pansiyonun tanıtımını yapacağız.

Anı Apart

Gökçeada anı apart

Anı Apart 1.5 dönüm bahçe içinde bulunan taş binada hizmet vermekte. Apart sayısı şu anda iki. Sayının 10’a çıkarılması için proje çalışması sürmekte. Her bir apartta Yatak Odası, Salon ve Amerikan Mutfak, Banyo ve Tuvalet ile Geniş Veranda bulunmaktadır.

Bungalov evleri

Bungalov evleri yazın ve kışın kullanılabilecek şekilde üç kat yalıtımlı ve kiremit çatılı inşaa edildi. 2 adet 1+1 (4-5 kişilik), 1 adet 1+0 (3-4 kişilik) stüdyo daire mevcut. Taş apartla aynı şekilde tefriş edildi.

Anı Apart’ın en büyük özelliği, turistik mekânlarından Kaleköy ve ülkemizin denize girmek için en temiz koylarından biri olan ‘Yıldız Koy’ ve ‘Mavi Koy’a yakın olmasıdır.
Plaja Yakınlık: Yıldız Koy’a 5, Kale Köy’e 4dk

Gökçeada Anı Apart fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir. Lütfen güncel fiyatlar için ilgili tesis ile telefon numarasından iletişime geçiniz.

Gökçeada’da konaklama ve gezi için  GÖKÇEADA sayfamızıdan faha fazla tesis ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir