Bebek Beşikleri

Bebek odası eşyası içerisinde en çok gerekli ve olması gereken ürün bebek beşikleridir. Bebekler uyuyarak büyüdüğü için en iyi şekilde gelişmesini sağlamak için konforlu uzun ömürlü kullanımı rahat kolay ve sağlıklı beşikler tercih edilir. Hem bebekleri mutlu edecek hem de sizi sevindirecek. İster beşik isterseniz oturabilir koltuk isterseniz yatak olarak kullanabilirsiniz. 0 yaş gurubunda 12 yaş gurubuna kadar kullanabilir bir mobilyadır.

Bebek odası takımları içerisinde günümüzde büyük bir değişiklik meydana getirilip daha lüks modern şık görünümlü mobilyalar, cıvıl cıvıl görünümlü iç açıcı göz doldurucu ferah tonların kullanıldığı bebek beşikleri erkekler prens modeller sunuluyor. Kızlarımıza prenses modeller sunuyoruz ince ince düşünüp üretiliyor. Kızlarımıza tüllerden süsleyerek üretilen beşikler son dönemde çok moda olmaya başlayan bal kabağı beşikleridir.
Erkeklere mavi yeşil sarı tonlarda süslenmiş beşikler, müzikli oyuncaklarla renk veriliyor ve raylı çekmeceler ile korumalı yataklar üretiliyor.

Civil Bebek Beşikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir