Tene Uygun Parfüm

Muazzam kokuları ve şık şişe tasarımları ile parfümler bakımlı kadınların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Ancak parfüm çeşitleri arasından herkesin kendi teninize en uygun olanını seçmesi sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Çok sayıda markanın çok sayıda koku seçeneği mevcut ve hangisinin sizin için en doğru koku olduğunu tespit etmekte epey zorlanabilirsiniz. Peki, bunun kolay bir yolu yok mu?

Aslında en kolay yol sevdiğiniz kokulara yönelmeniz olacak. Esmer tenliler için baharatlı kokuların, beyaz tenliler için çiçek kokularının ideal olduğu anlayışı yıkılalı çok oldu. Esmer tenliler de tercihini çiçek kokularından yana yapabilir. Önemli olan kokunun sizinle özdeşleşmesi ve kendinizi bu koku içerisinde iyi ve mutlu hissetmenizdir. Size bunu hissettiren koku hangisiyse, sizin kokunuz o demektir.

Parfüm Kullanırken Bunlara Dikkat!

Parfüm kokularını karıştırmak sık yapılan bir hata! Sadece gün içerisinde tek bir parfümü kullanın. Kokuları birbirine karıştırmanız net olmayan ve birbirini etkilemiş, belirsiz bir kokunun ortaya çıkmasına neden olur. Parfümü duş alıp tamamen kurulandıktan sonra sıkın. Eğer nabzınızı ölçebildiğiniz yerlere sıkarsanız kokusunun çok daha net bir biçimde ortaya çıkabileceğini fark edersiniz. Yağlı ciltlerde parfüm daha kalıcıdır. Cildiniz kuruysa biraz fazla kullanmaya özen gösterin.

Bu arada parfüm kokularında kalıcılık hepimizin istediği bir kriter oluyor. Kalıcı bir parfüm isteyenler ise tercihini Yves Rocher markasının ürün modellerinden yana kullanıyor. Çünkü bu marka, uzun çalışmalar sonucunda geliştirdiği parfüm kokuları ile istisnasız herkesi etkilemeyi başarıyor. Parfümlerin bir hayli kalıcı olması ve her 3 notada da eşsiz kokular sunması da çok sayıda kişi için Yves Rocher parfümlerinin favori olmasını beraberinde getiriyor.

Sevdiklerinize hediye almak istediğinizde de hiç tereddüt etmeden bu markanın ürünlerine yönelebilirsiniz. Her tene uygun bir parfüm seçeneği mutlaka bulunan bu markanın kozmetik ürünleri kadar hazırladığı parfümlerle de dikkat çektiği gözlerden kaçmıyor. Gün boyu kalıcı olan ve ferahlık hissi ile ön plana çıkan parfüm çeşitleri de bulunuyor. Markanın kendi web adresi üzerinden tüm parfüm çeşitlerine göz atabilirsiniz. Hatta site üzerinden sipariş de verilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir